Privaatsuseeskiri

Luues kasutajakonto leheküljel www.luxgraveer.ee annate õiguse töödelda enda isikuandmeid.

Ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Klientide isikuandmete töötlemine

Andmetöötleja võib töödelda järgnevaid andmesubjekti isikuandmeid:

Ees- ja perekonnanimi, sünnikuupäev, telefoninumber, e-posti aadress, kohaletoimetamise aadress, arvelduskonto number, maksekaardi detailid.

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel luxgraveer.ee-l on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel (link otsepostituse mooduli juurde)

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

  •       e-pood  hoiab klientide sisestatud isikuandmeid Euroopa Liidus asuvas andmekeskuses.
  •      e-pood  hoiab klientide andmeid privaatselt ning ei müü, jaga, ega anna üle kolmandatele osapooltele, välja arvatud seaduses ettenähtud juhtudel.
  •       Blogide postitused koos postitaja infoga on kõigile www.luxgraveer.ee veebilehe külastajatele nähtavad ning neid tohib veebilehe haldaja jagada oma valitud veebilehtedel.
  •      e-pood võib kasutada klientide tellitud toodetest pilte turundustegevuses.
  •        e-pood võib saata registreeritud kasutajatele veebilehe siseseid sõnumeid ja e-maile, millest on võimalik kliendil keelduda enda konto seadetes.
  •        e-pood jälgib oma kasutajate kasutusharjumusi kasutades “küpsiseid” ning võib teha vastavalt harjumustele personaalseid pakkumisi või reklaame.
  •       Kasutusharjumuste jälgimiseks võime kasutada kolmandate osapoolte teenuseid.
  •       www.luxgraveer.ee lehte kasutades nõustute kasutuseeskirja ja privaatsuseeskirjaga.