Kõik kodulehel olevad hinnad sisaldavad nii toodet kui ka graveerimist. Klientide andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, Kui teete tellimust, siis laadige kohe kaasa parima kvaliteediga foto,mis teil on. Graveerija eeldab, et klient soovib just seda fotot graveerida, mille ta saadab ning et see on parima kvaliteediga. Kui pilt on liiga udune, näod poolikud või muud puudused, siis saab ka lõpptulemus kannatada. Kui foto on graveerimiseks täiesti sobimatu, siis peame teiega ühendust võtma ja protsess venib mõlemale poolele liiga tülikaks ja pikaks. Venekeelseid pühendusi saame graveerida ainult tavalise Arial fondiga. Fotode ja teksti paigutuse otsustab graveerija, kui klient ei ole lisainfosse kirjutanud oma kindlat visiooni. Kui kliendi soovid on antud toodet ja fotot silmas pidades ebasobilikud, siis graveerija disainib tellimuse oma äranägemise järgi. Kui kliendi valitud ornament ei sobi foto ega tellitud tootega, siis see jäetakse ära eesmärgiga graveerida pilt suuremalt, et lõpptulemus oleks ilusam. Graveerija ei kontrolli ega paranda graveeritavate tekstide keelelist grammatikat. Kõik graveeritakse nii, nagu tellimuses kirjas.

Koduleht on äsja parandatud, kuid sellegipoolest oleksime väga tänulikud, kui meile kirjutaksite või helistaksite, kui mingit viga või errorit märkate.

Kui teil esineb muid probleeme või küsimusi, siis kirjutage ja me vastame teile kohe.

Kui teil on probleeme piltide laadimisega, siis tehke tellimus ilma pildita ja saatke see eraldi meilile info@luxgraveer.ee ning lisage oma nimi.

Personaliseeritud kaupadele ei laiene 14 päevane tutvumise ja tagastamise seadus.

Graveerimiseni!

info@luxgraveer.ee

5296232